Balzam Mini Mini VaselineLip

Popis

Okamžite zjemňuje a upokojuje suché pery

Blokuje vlhkosť, aby sa pery cítili lepšie

Vyrobené z čistej vazelíny

Liečenie na pery s vazelínou Lip Balzm na pery Original Mini je klinicky dokázané, že pomáha liečiť suché pery. Nelepivá nemastná receptúra ​​sa topí na pery, pomáha hydratovať suché pery a uzdravuje a upokojuje prasknuté pery. Tento balzam na pery je vyrobený z čistej vazelíny a pomáha chrániť vlhkosť. Vytvára ochranné tesnenie, ktoré poskytuje dlhodobú úľavu od sucha. Vrchná ochranná vrstva pokožky na vašich perách je tenšia ako na zvyšku tváre (alebo tela) a pery navyše neobsahujú pot ani olejové žľazy na zabezpečenie priamej hydratácie. Preto pery vyžadujú špeciálnu starostlivosť o pery! Hydratačné prípravky prípravkov na ošetrenie pery Vaseline pomáhajú prirodzenému regenerácii vašich suchých pier tým, že blokujú vlhkosť a chránia ich pred prostredím. Toto originálne ošetrenie mini pery sa dodáva v kultovom balení vazelíny, ktoré úhľadne sedí vo vrecku alebo kabelke, takže ošetrenie pery môžete aplikovať kedykoľvek a kdekoľvek. Vazelína čistá vazelína je originálny zázračný želé, ktorý pomáha uzdravovať suchú pokožku od roku 1870. Mnoho produktov zo suchej pokožky vazelíny obsahuje vazelínu, ktorá vašej pokožke dodáva mimoriadnu starostlivosť, ktorú potrebuje. Pre ochranu celého tela preskúmajte naše ďalšie produkty Vaseline a užite si liečivú silu vazelíny.

Vaseline Lip Therapy Original Mini je balzam na pery, ktorý pomáha uzamknúť vlhkosť pre krásne a zdravé pery.

Tento balzam na pery dodáva perám prirodzený lesklý lesk a pomáha liečiť suché a popraskané pery

Vyrobené z čistej vazelíny, tento hydratačný krém na pery pomáha pri zvlhčovaní a hojení pier s jeho vlastnosťami na opravu pier.

Toto ošetrenie pery poskytuje dlhodobú hydratáciu a starostlivosť o pery, pretože vazelína čistá vazelína vytvára ochrannú bariéru pre pery.

Tento balzam na pery má nelepivú nemastnú formu, ktorá z neho robí hydratačný krém na pery vhodný na bežné použitie; podľa potreby ju osušte na suché pery.

Vyberte si svoje obľúbené ošetrenie pery vazelínou z pôvodných balzamov na pery s vôňou ruží, kakaového masla a krémov Creme Brulee.

Vyrobené v Spojených štátoch

© Unilever

Prísady

Petrolatum, žlté jazero 5

SÚVISIACE POŠTA