L’Oreal Paris Čistý cukor ScrubGrapeseed Smooth and Glow

Popis

Okamžite odhalte hladkú žiariacu pokožku s L’Oreal Paris Pure-Sugar Grapeseed Scrub. Tento ultratenký cukorný peeling je prírodná zmes 3 čistých cukrov, ktorá sa topí do pokožky pre jemnú, ale účinnú exfoliáciu a je spárovaná s jemne mletým Acai, olejom z hroznových repiek a Monoi olejmi bohatými na živiny. Okamžite uvidíte účinné výsledky. Pokožka a pery sú sviežejšie a omladenejšie. Nečistoty, olej a nečistoty sa účinne odstraňujú. Matná pokožka je jemne vyleštená. Po 1 týždni: pokožka a pery sa cítia príjemne, hladko a príjemne. Pokožka a pery vyzerajú vyvážene, zdravšie, hladšie a žiarivo.

Okamžite odhalte hladkú a žiariacu pokožku a pery

Vyrobené so zmesou 3 čistých cukrov, ktoré sa topia do pokožky pre hlboké, ale jemné odlupovanie

Vylepšený skutočným hroznovým olejom, acai a monoi olejom

Matná pokožka je jemne vyleštená

Na ošetrenie tváre a pier, 3x týždenne čistenie

Vyrobené v Spojených štátoch

Vyčistite malé množstvo suchými prstami na čistej a suchej pokožke, aby ste zabránili oblasti očí. Masírujte cez tvár mokrými prstami. Opláchnite teplou vodou. Používajte 3x týždenne. V prípade kontaktu s očami ich okamžite a dôkladne vypláchnite. Môže tiež vyhladiť a vylepšiť pery, čím sa zlepší celkový vzhľad pier. Nepoužívajte na popraskané pery. Po každom použití uzavrite uzáver. Skladujte na suchom mieste.

Prísady

917106/7 Etylhexylpalmitát, sacharóza, Peg-7 glyceryl-kokoát, stearalkonium-hektorit, propylenkarbonát, parfum / vôňa, éterický oleracea, prášok z buničiny, oxid kremičitý, alumina, tokoferol, limonén, citral, semená oleja zo semien révy viniča, semená olejovín zo semien riasy, semená olejovín zo semien riasy, semená olejovín zo semien riasy a semien. Olej / kokosový olej, CI 15985 / Žlté 6 Jazero, CI 19140 Žlté 5 Jazero, Linalool, Kvet Gardenia Taitensis, CI 42090 / Modré 1 jazero, Olej z osiva Helianthus Annuus / Olej zo slnečnice, Výťažok z Rosmarinus Officinalis / Výťažok z rozmarínu

SÚVISIACE POŠTA