Veľký obrázok produktu ChapStickSkin Protectant Cherry, Strawberry, Spearmint

Popis

Vrátane troch tyčiniek ChapStick Classic Cherry, Strawberry, balzamu na pery s príchuťou Spearmint

Dôverujte svojim perám ChapStickovi, odborníkom na starostlivosť o pery, už viac ako 125 rokov

Vyhladzuje a zjemňuje pery

Pomáha predchádzať a liečiť suché, popraskané pery

Pokiaľ ide o starostlivosť o pery, s klasikou nemôžete pokaziť. ChapStick Classic Original je ten, ktorého poznáte a milujete. Je to ochrana pier, s ktorou ste vyrastali, táto dôveryhodná trubica, ktorú ste občas obracali. Americká obľúbená značka balzamu na pery, ChapStick Classic Original, na pery sa ľahko kĺza, aby zjemnila a chránila jemnú pokožku. Používajte podľa pokynov na liečenie a prevenciu suchých, popraskaných pier. Používajte ich každý deň, aby ste udržali hodvábne hladké pery.

Počas každej sezóny, doma alebo na cestách, dôverujte balzamu na pery ChapStick Classic Original na každodenné upokojujúce ošetrenie pier.

ChapStick Classic je k dispozícii v originálnych, čerešňových, jahodových a spearmintových odrodách. ChapStick-Skin Care na pery.

Vyrobené v Spojených štátoch

Aplikujte na pery tak často, ako je potrebné alebo požadované © 2018 Pfizer Inc.

Prísady

Ochrana pokožky

Účinné látky: Whtie Petrolatum – 45% (ochrana pokožky)

Neaktívne zložky: Arachidylpropionát, Modré jazero * Obsahuje jednu alebo viac z týchto zložiek., Karnaubský vosk, cetylalkohol, gáfor *, vôňa *, izopropyl lanolát, izopropylmyristát, lanolín, ľahký minerálny olej, citrónový olej *, maltol *, Mentol *, Prírodná a umelá aróma *, Octyldodecanol, Parafín, Fenyl Trimethicone, Biely vosk, Oleylalkohol *, Červené jazero 6, Sacharín *, Oxid titaničitý *, Žlté 5 Jazero *

Varovanie

Len na vonkajšie použitie. Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak dôjde k požitiu, okamžite vyhľadajte lekársku pomoc alebo sa spojte s toxikologickým strediskom.

SÚVISIACE POŠTA